Proje Ayrıcalıkları – Çolakoğlu İnşaat – Vitrin – Çorlu
Paylaş

Site içerisindeki 7/24 kamera ve güvenlik personel hizmeti ile kontrollü giriş çıkışlarla içiniz rahat ederken; kapalı otopark, görüntülü interkom ve daha birçok ayrıcalık ile güveninizi sağlayacak her türlü ayrıntı düşünüldü.

Artık alışveriş keyfinin Çolakoğlu Vitrin‘in size sunduğu güvenli ve konforlu yaşamdan uzaklaşmadan da yaşayabileceksiniz. Alışveriş ihtiyaçlarınızı sitenizin içinde bulunan mağazalardan karşılarken evinizden uzağa gitmeye gerek kalmayacak.

3 blok için 1 adet havuz ayrılmış şekilde, 2 adet havuza sahip olan Çolakoğlu Vitrin‘de havuz keyfiniz size özel ve konforlu geçecek.

Saunanızda formunuzu korurken bir yandan da günlük yaşamın stresinden biraz olsun uzaklaşarak yorgunluğunuzu atacak, vücudunuzu toksinlerden ve ölü hücrelerden arındıracaksınız.

Oynamak ve eğlenmek her çocuğun hakkı. Çolakoğlu Vitrin tasarlanırken çocuklar da unutulmadı. Küçüklere oyun ve eğlenceyi doyasıya yaşacakları alanlar oluşturuldu. Çocuk oyun alanlarında küçükleriniz neşeyle oyunlarını oynarken, sizin de içiniz rahat olacak.

Bol Bol Aktivite

Her yaştan aile bireylerinin keyifle vakit geçirebileceği eğlenceli saatler sizleri bekliyor. Çolakoğlu Vitrin‘in hobi odasında günün stresini gülerek eriteceksiniz.

 

Fitness Salonu

Sağlıklı ve mutlu yaşamanın formülü spor yapmaktır. Evinizin altında size özel her saat yararlanabileceğiniz fitness salonunuz sizi gün boyu enerjik tutacak.

 

Kalite ve Konfor

Çolakoğlu Vitrin‘in dairelerine adımınızı attığınız anda, sizi ilk karşılayacak olan kalite ve prestij olacak. Çünkü Çolakoğlu Vitrin‘deki daireler salondan mutfağa, yatak odasından banyoya tamamen birinci sınıf malzemeler kullanılarak dekore ediliyor. Ankastre mutfaklardan, klima sistemine ve daha başka birçok donanıma kadar her detayı titizlikle düşünülerek tasarlanan daireler; konfor ve rahatlık anlayışınıza sıra dışı bir yorum getirecek kadar da idialı.